Gartraukis Bosch DRC97AQ50 kaina
Gartraukis Bosch DRC97AQ50 kaina
Garų surinktuvas BOSCH DRC97AQ50Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1329 € NuolaidaPrekės į minusą! Pasinaudok pasiūlymais! |
|
799.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
BOSCH DRC97AQ50 GartraukisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
1199.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1199.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas lubinis gartraukis Bosch DRC97AQ50Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1199.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 6.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
1199.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 6.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch DRC97AQ50 gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 201.10 eur/mėn |
|
1206.60 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
1206.60 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Įmontuojamas lubinis gartraukis Bosch DRC97AQ50Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1234.97 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
1234.97 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-26 06:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242005103973 |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 1.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 38.8lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 64.3 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | e |
| Minimalus oro srautas | 251m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 760m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 41-55db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 56db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.43w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.54w |
| Tipas | montuojami į lubas |
| Recirkuliacija | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Apšvietimas | + |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 50cm |
| Svoris | 19.4kg |
| Rodyti daugiau | |




































