Blackview Wave 8C 64GB kaina
Blackview Wave 8C 64GB kaina
Blackview Wave 8C 6/64GB Dusk BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 127.0 € |
|
94.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
BLACKVIEW Išmanusis telefonas WAVE 8c 2GB + 4GB / 64GB Juodas |
|
111.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
111.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 16:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548320104 |
| Energijos klasė | a |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Ekrano tipas | ips lcd |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.56 |
| Ekrano raiška | 1612 x 720 |
| Pagrindinė kamera | 13mpx |
| Priekinė kamera | 8mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 1080p@30fps |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Procesoriaus dažnis | 1.6ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 2000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 64gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 2000gb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 5000mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | android 14 |
| Papildomos funkcijos | 4g, dual sim, gps, face id |
| Jungties tipas | usb type-c |
| FM imtuvas | + |
| MP3 | + |
| Modelis | blackview wave 8c |
| Aukštis | 163.2mm |
| Gylis | 8.75mm |
| Svoris | 193g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, usb laidas, instrukcija |
| Senjorams | + |
| Kita informacija | 4g lte, bluetooth, wi-fi |
| Gamintojo spalva | black |
| Rodyti daugiau | |































