Blackview TAB 13 kaina
Blackview TAB 13 kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (28)
Blackview TAB 50 KIDS Rockchip 64 GB 20.3 cm (8) 3 GB Wi-Fi 6E (802.11ax) Androi.. |
|
111.08 €
|
Išparduotasmartech.ee |
„Blackview Tab 13“ LTE-TDD ir LTE-FDD 128 GB 25,6 cm (10,1 colio) 6 GB „Wi-Fi 5“.. |
|
182.10 €
|
Išparduotaintop.lt |
Planšetinis Kompiuteris Blackview Tab13 10.1"/6GB/128GB/LTE Twilight Blue |
|
191.69 €
|
Išparduotatechnorama.lt |
Blackview Tab 13 LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 25,6 cm (10.1") 6 GB Wi-Fi 5 (802.11ac.. |
|
202.47 €
|
Išparduotazemakaina.lt |
Blackview Tab 13 LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 25.6 cm (10.1") 6 GB Wi-Fi 5 .. |
|
207.85 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Blackview Tab 13 LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 25.6 cm (10.1") 6 GB Wi-Fi 5 (802.11ac.. |
|
211.47 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
Tabletė BLACKVIEW Tab 13 LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 25.6 cm (10.1') 6 GB Wi-Fi 5 (.. |
|
215.99 €
|
Išparduotaelkor.lt |
TABLET TAB13 10" 128GB LTE/TAB 13 BLUE BLACKVIEW TAB13BLUE | 6931548310136 |
|
216.76 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Blackview Tab 13 4G LTE-TDD and LTE-FDD 128 GB 25,6 cm (10.1") 6 GB Wi-Fi 5 (802.. |
|
221.59 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Kainų kitimo istorija - Blackview TAB 13

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Blackview TAB 13
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Planšetiniai kompiuteriai |
| Prekės kodas | 6931548310150 |
| Ekrano dydis | 10.1" |
| Raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano tipas | ips |
| Vidinė atmintis | 128 gb |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 1.8 ghz |
| 5G | - |
| 4G | + |
| 3G | + |
| Operacinė sistema | android |
| Pagrindinė kamera | 13 + 2 mp |
| Priekinė kamera | 8 mp |
| WiFi | + |
| GPS | + |
| Procesoriaus tipas | mediatek helio g85 |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 6000mb |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.450kg |
| SIM | nano-sim |
| USB jungtys | usb type-c |
| Baterijos talpa (mAh) | 7280 |
| Aukštis | 23.88cm |
| Gylis | 0.77cm |
| Plotis | 15.76cm |
| ES atstovas | gavimosa consultoria, sociedad limitada; castellana 9144, 28046 madrid, spain; [email protected] |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |





























