Viryklė Beko FSS52020DW kaina
Viryklė Beko FSS52020DW kaina
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSS52020DWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
244.68 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dujinė viryklė Beko FSS52020DWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 291.0 € |
|
244.68 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Beko FSS52020DW viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 39.16 eur/mėn |
|
234.94 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Virtuvė Beko FSS52020DW (dujinė viryklė, elektrinė, 500 mm) |
|
234.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
234.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSS52020DWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
244.68 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FSS52020DWKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
244.68 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Dujinė viryklė Beko FSS52020DWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 291.0 € |
|
244.68 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė BEKO FSS52020DWLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
285.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 09:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8690842165122 |
| Gamintojo kodas | fss52020dw |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.85 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 106 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 38.8kg |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 60l |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | cilindrinės rankenėlės |
| Orkaitės funkcijos | apatinis kaitinimas, grilis |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Apatinis stalčius | + |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |








































