Viryklė Beko FBM62330GWDTN kaina
Viryklė Beko FBM62330GWDTN kaina
Dujinė viryklė Beko FBM62330GWDTNKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 427.0 € |
|
346.61 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Beko, plotis 60 cm, balta - ViryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
359.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
359.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
BEKO Cooker FBM62330GWDTN Hob type Gas Oven type Electric White Width 60 cm..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
410.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FBM62330GWDTNKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
410.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FBM62330GWDTNPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
346.61 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
346.61 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Dujinė viryklė Beko FBM62330GWDTNKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 427.0 € |
|
346.61 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė BEKO FBM62330GWDTN, Plotis 60 cm, A, Dujinė/Elektrinė, LED ekranas |
|
348.55 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
348.55 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BEKO Cooker | FBM62330GWDTN | Hob type Gas | Oven type Electric | White | Width .. |
|
348.65 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Beko FBM62330GWDTN viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 34.94 eur/mėn |
|
349.39 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
BEKO Cooker | FBM62330GWDTN | Hob type Gas | Oven type Electric | White | Width .. |
|
355.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
355.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
BEKO Cooker | FBM62330GWDTN | Hob type Gas | Oven type Electric | White | Width .. |
|
355.79 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
BEKO Cooker | FBM62330GWDTN | Hob type Gas | Oven type Electric | White | Width .. |
|
359.10 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FBM62330GWDTNIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
359.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
359.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Beko, plotis 60 cm, balta - ViryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
359.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
359.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Viryklė BEKO FBM62330GWDTN dujinė kaitlentė elektrinė orkaitė 60x60 cm 72 l gril.. |
|
367.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
BEKO Cooker | FBM62330GWDTN | Hob type Gas | Oven type Electric | White | Width .. |
|
372.68 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
BEKO Cooker | FBM62330GWDTN | Hob type Gas | Oven type Electric | White | Width .. |
|
372.68 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
BEKO Cooker | FBM62330GWDTN | Hob type Gas | Oven type Electric | White | Width .. |
|
375.71 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
BEKO Cooker | FBM62330GWDTN | Hob type Gas | Oven type Electric | White | Width .. |
|
377.52 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
BEKO Cooker | FBM62330GWDTN | Hob type Gas | Oven type Electric | White | Width .. |
|
377.52 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Beko Cooker | FBM62330GWDTN | Hob type Gas | Oven type Electric | White | Width .. |
|
379.94 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
BEKO Cooker | FBM62330GWDTN | Hob type Gas | Oven type Electric | White | Width .. |
|
384.05 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
BEKO Cooker | FBM62330GWDTN | Hob type Gas | Oven type Electric | White | Width .. |
|
392.04 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
392.04 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
BEKO Cooker | FBM62330GWDTN | Hob type Gas | Oven type Electric | White | Width .. |
|
395.67 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
BEKO Cooker FBM62330GWDTN Hob type Gas Oven type Electric White Width 60 cm..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
410.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FBM62330GWDTNKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
410.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Beko FBM62330GWDTNKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
410.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
BEKO Cooker | FBM62330GWDTN | Hob type Gas | Oven type Electric | White | Width .. |
|
424.45 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
424.45 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Beko FBM62330GWDTN viryklė su dujine kaitlente ir elektrine orkaite, 60cm, balta |
|
449.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Virtuvės spintelė Beko FBM 62330GWDTN | FBM62330GWDTN | 8690842694684 |
|
456.55 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 08:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 8690842694684 |
| Gamintojo kodas | fbm62330gwdtn |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.99 |
| Energijos klasė | a++ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 0.77 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Elektrinis degiklių uždegimas | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 72l |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Orkaitės funkcijos | viršutinis ir apatinis kaitinimas |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | -vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | + |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |

































