Avintage AVU27D82 kaina
Avintage AVU27D82 kaina
AVINTAGE AVU27D82 Vyno šaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
929.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
929.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Vyno šaldytuvas Avintage AVU27D82Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1105.10 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1105.10 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Šaldytuvas vyno Avintage AVU27D82Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1199 € |
|
1105.10 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas vyno Avintage AVU27D82Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1199 € |
|
1105.10 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Vyno šaldytuvas Avintage AVU27D82Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1105.10 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1105.10 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-23 15:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AVINTAGE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 3595320108026 |
| Gamintojo kodas | avu27d82 |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 99 |
| Butelių kiekis | 25vnt |
| Temperatūra | nuo +5°c iki +12°c |
| Klimato klasė | sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Aukštis | 81.7cm |
| Plotis | 29.5cm |
| Gylis | 57.4cm |
| Temperatūros zonos | 2 |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



























