APC BX1200MI-GR 1200VA, 650 W kaina
APC BX1200MI-GR 1200VA, 650 W kaina
UPS įtampos stabilizatorius APC BX1200MI-GR, 650 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 196.9 € |
|
161.98 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
161.98 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
APC BX1200MI-GR Back-UPS 1200VA,230V,AVRKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 215.0 € |
|
170.19 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis APC Back-UPS BX1200MI-GR 1200VA 650W Schn..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
188.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC Back UPS BX1200MI-GR, 1200VA, 4x Schuko, AVR, surge protectionend_of_turnDaugiau |
|
159.15 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
UPS įtampos stabilizatorius APC BX1200MI-GR, 650 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 196.9 € |
|
161.98 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
161.98 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
UPS įtampos stabilizatorius APC BX1200MI-GR, 650 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 196.9 € |
|
161.98 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
161.98 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
APC BACK-UPS 1200VA, 230V, AVR, SCHUKO SOCETS |
|
166.61 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
166.61 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
APC Back-UPS BX1200MI-GR 1200VA, 650W BX1200MI-GR |
|
168.51 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
168.51 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
APC BX1200MI-GR Back-UPS 1200VA,230V,AVRKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 215.0 € |
|
170.19 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
APC Back-UPS BX Series BX1200MI-GR - U |
|
178.14 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
178.14 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
APC BACK-UPS 1200VA, 230V, AVR, SCHUKO SOCKETSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
178.56 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
178.56 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
APC Back-UPS BX 1200VA 230V Schuko | BX1200MI-GR |
|
179.50 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
179.50 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
APC BX1200MI-GR nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) 1,2 kVADaugiau |
|
182.40 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis APC Back-UPS BX1200MI-GR 1200VA 650W Schn..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
188.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC BX1200MI-GR nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 1,2 k.. |
|
200.10 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-01 17:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304410867 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | 1200 |
| Galingumas | 650w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 7.6kg |
| Pridedama programinė įranga | powerchute personal edition |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v, įėjimo įtampos ribos: 176 - 282 v, įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz +/- 3 hz |
| Išvesties jungtys | usb |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 4 |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 6val. |
| Aukštis | 19cm |
| Plotis | 14cm |
| Gylis | 39cm |
| Korpusas | tower |
| Rodyti daugiau | |



















































