APC Back-UPS BX750MI 750VA, 410 W kaina
APC Back-UPS BX750MI 750VA, 410 W kaina
UPS įtampos stabilizatorius APC BX750MI, 410 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 120.9 € |
|
105.20 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Back-UPS BX750MI ..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
116.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
APC BX750MI nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) „Line-Interactive“ 0,75 kVA .. |
|
97.05 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
APC BACK-UPS 750VA, 230V, AVR, IEC SOCETS |
|
102.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
102.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
UPS įtampos stabilizatorius APC BX750MI, 410 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 120.9 € |
|
105.20 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC BX750MI, 410 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 120.9 € |
|
105.20 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
APC BACK-UPS 750VA, 230V, AVR, IEC SOCKETSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
105.20 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
105.20 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
APC Back-UPS 750VA 230V IEC | BX750MI |
|
105.70 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
105.70 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
APC Back-UPS BX750MI - 750VA, 4x C13, USB |
|
106.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
106.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX750MI | 750 VA | 410 WKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
106.72 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
106.72 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
APC Back-UPS BX750MI 750VA, 410W, IEC BX750MI |
|
107.00 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
107.00 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX750MI | 750 VA | 410 W|BX750MI |
|
107.71 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
APC Back-UPS BX Series BX750MI UPS AC 230V 410Watt 750VA 9Ah output connectors 4 |
|
107.72 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
107.72 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
APC Back-UPS BX Series BX750MI UPS AC 230V 410Watt 750VA 9Ah output connectors 4Daugiau |
|
110.57 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
110.57 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
APC Back-UPS BX Series BX750MI - UPS -Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
112.82 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
112.82 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Nepertraukiamo maitinimo šaltinis UPS APC Back-UPS 750VA 230V AVR IEC Sockets |
|
115.76 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis Schneider Electric APC Back-UPS BX750MI ..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
116.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Schneider Electric APC Back-UPS | BX750MI | 750 VA | 410 WDaugiau |
|
123.97 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-30 09:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | APC |
| Kategorija | UPS - Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai |
| Prekės kodas | 731304410799 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | - |
| Galingumas | -w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 5.4kg |
| Kabelio ilgis | 1.2m |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Pakuotės turinys | usb laidas |
| Jungties tipas | usb-b |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Aušinimas | + |
| Perjungimo laikas | 6ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 4 |
| Įvesties įtampa | 230v |
| Išvesties įtampa | 240v |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 6val. |
| Aukštis | 16cm |
| Plotis | 12cm |
| Gylis | 35.5cm |
| Korpusas | tower |
| Palaikomos technologijos | greenpower ups |
| Rodyti daugiau | |





















































