Robotas vejapjovė Anthbot Pion 1000 kaina
Robotas vejapjovė Anthbot Pion 1000 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | ANTHBOT |
| Kategorija | Vejos robotai |
| Prekės kodas | 5907085526874 |
| Tipas | vejos robotas |
| Akumuliatoriaus talpa | 2.5ah |
| Pjovimo plotis | 20cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Maks. pjovimo aukštis | 70mm |
| Pjovimo padėtys | 5 |
| Korpusas | plastikas |
| Svoris | 12.5kg |
| Išmanusis įrenginys | + |
| Vejos plotas | 1000m² |
| Savybės | mulčiavimas, lietaus jutiklis, kliūčių jutiklis, valdymas programėle, wi-fi, bluetooth, laikmatis, automatinis įkrovimas, išmanioji sistema |
| Rodyti daugiau | |




























