Anker Soundcore Q11i kaina
Anker Soundcore Q11i kaina
Ausinės Anker Soundcore Q11i, ant ausų, belaidės, pilkosKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 39.99 € |
|
29.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Anker Soundcore Q11i dark greyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.99 € |
|
29.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Ausinės Anker Soundcore Q11i, ant ausų, belaidės, pilkosKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 39.99 € |
|
29.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Soundcore Q11i dark grey ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
29.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
29.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Anker Soundcore Q11i dark greyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.99 € |
|
29.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Ausinės Anker Soundcore Q11i GrayPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
32.22 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
32.22 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Ausinės Anker Soundcore Q11i, Tamsiai pilkosDaugiau |
|
32.22 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
32.22 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Anker Soundcore | Wireless Headphones | Q11iKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
37.62 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
37.62 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Anker Soundcore Wireless Over-Ear Headphones | Q11i | Bluetooth | Gray | A3005GA1 |
|
37.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
37.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Anker Soundcore Wireless Over-Ear Headphones | Q11i | Bluetooth | Gray |
|
41.43 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
41.43 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Anker Soundcore Wireless Over-Ear Headphones | Q11i | Bluetooth | Gray |
|
41.52 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Ausinės Anker Soundcore Q11i WhiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
41.99 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Anker Soundcore Q11i, Gray A3005GA1 |
|
42.09 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
42.09 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Anker Soundcore | Wireless Headphones | Q11i |
|
43.20 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
43.20 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Headphones Soundcore Q11i dark grey |
|
43.20 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
43.20 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Anker Soundcore Wireless Over-Ear Headphones | Q11i | Bluetooth | Gray |
|
44.33 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Anker Soundcore Wireless Headphones Q11i |
|
45.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
45.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Anker Headphones Soundcore Q11i dark grey |
|
47.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
47.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 11:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ANKER |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 1946442872906 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | - |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | spartusis įkrovimas, mikrofonas, spartusis įkrovimas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Palaikomos technologijos | a2dp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 60 valandųval. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Rodyti daugiau | |






































