Amica VI2031 kaina
Amica VI2031 kaina
Dulkių siurblys Amica Viento VI2031, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 85.9 € |
|
66.59 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Amica Viento VI2031Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 102.0 € |
|
66.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vacuum cleaner VIENTO VI2031 |
|
66.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
66.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dulkių siurblys VIENTO VI2031Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
66.59 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
66.59 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Dulkių siurblys Amica Viento VI2031, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 85.9 € |
|
66.59 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys Amica Viento VI2031, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 85.9 € |
|
66.59 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Amica Viento VI2031Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 102.0 € |
|
66.59 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių Siurblys - Amica Viento VI2031 900 W, 2.5 L |
|
66.59 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
66.59 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Dulkių siurblys VIENTO VI2031Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
69.95 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
69.95 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Amica Viento, Red VI2031 VIENTO |
|
72.13 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
72.13 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Dulkių siurblys Amica Viento VI2031, 900 W |
|
74.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
74.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 06:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AMICA |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 5906006902100 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 900w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Energijos efektyvumo klasė | a |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | c |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 27cm |
| Plotis | 38cm |
| Gylis | 23cm |
| Svoris | 5.35kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 2.5l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | antgalis baldams, antgalis dulkėms, antgalis plyšiams |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 8m |
| Guminiai ratukai | + |
| Dulkių išleidimo klasė | g |
| Maksimalus triukšmo lygis | 78db |
| Filtrų tipas | hepa 13 |
| Laido ilgis | 5m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





































