Dulkių siurblys Amica VM2062 kaina
Dulkių siurblys Amica VM2062 kaina
Vacuum cleaner FEN TURBO VM2062 |
|
82.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
82.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Amica Fen Turbo VM2062 Mėlynas dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 8.20 eur/mėn |
|
82.01 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
82.01 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dulkių Siurblys - Amica VM2062 Turbo 900W MėlynasDaugiau |
|
82.01 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
82.01 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Amica 1190203Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.49 € |
|
82.48 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys FEN TURBO VM2062Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
82.52 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
82.52 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Amica Fen Turbo VM 2062, Blue 1190203 |
|
85.86 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
85.86 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Dulkių siurblys FEN TURBO VM2062Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
86.65 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
86.65 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Dulkių siurblys FEN TURBO VM2062Daugiau |
|
90.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
90.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 06:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AMICA |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 5906006909215 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 900w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | teleskopinis |
| Energijos efektyvumo klasė | b |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | d |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 24cm |
| Plotis | 31cm |
| Gylis | 43cm |
| Svoris | 7kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | hepa 13 |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 8m |
| Guminiai ratukai | + |
| Dulkių išleidimo klasė | a |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Filtrų tipas | hepa h13 |
| Laido ilgis | 5m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |





































