Šaldytuvas Amica UM130.3 kaina
Šaldytuvas Amica UM130.3 kaina
Amica šaldytuvas-šaldiklis Montuojama UM130.3i(E) |
|
359.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
359.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-29 01:10
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AMICA |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 5906006701840 |
| Gamintojo kodas | um130.3 |
| Šaldytuvo tipas | Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 173kwh |
| Bendra talpa | 111l |
| Šaldytuvo talpa | 95l |
| Šaldiklio talpa | 16l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Plotis | 59cm |
| Aukštis | 81cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 29kg |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |























