Kaitlentė Amica PI6501 kaina
Kaitlentė Amica PI6501 kaina
"amica" Kaitlentė Pi6501 / Ahi601 |
|
227.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
227.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Amica PI6501Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 300.0 € |
|
236.98 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė AMICA PI6501 Juodas |
|
239.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
239.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Induction cooktop AMICA PI6501 Black |
|
247.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
247.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Amica Kaitlentė Amica Płyta indukcinė PI6501 |
|
253.06 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
253.06 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 11:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AMICA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 5906006906696 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 6800w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.8cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 8.2kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Rodyti daugiau | |
































