Kaitlentė Amica PGCA6100APB kaina
Kaitlentė Amica PGCA6100APB kaina
Dujinė kaitlentė Amica PGCA6100 APBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 261.9 € |
|
204.68 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dujinė kaitlentė Amica PGCA 6100 APBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
204.68 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
204.68 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Dujinė kaitlentė Amica PGCA6100 APBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 261.9 € |
|
204.68 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dujinė kaitlentė Amica PGCA6100 APBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 261.9 € |
|
204.68 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Dujinė kaitlentė Amica PGCA 6100 APBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
204.68 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
204.68 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Viryklė - Amica PGCA 6100 APB 60 Cm 4 Degiklių |
|
204.68 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
204.68 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dujinė viryklė AMICA PGCA 6100 APB |
|
214.67 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
214.67 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gas plate AMICA PGCA 6100 APB |
|
216.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
216.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Amica PGCA6100APB viryklė Juoda Įmontuoti 59 cm Dujinė 4 zone(s) |
|
240.50 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
240.50 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Dujinė Kaitlentė Amica Pgca6100apb |
|
307.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
307.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AMICA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 5906006210199 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 5cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 11.45kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | el. uždegimas integruotas į rankenėles, apsauga nuo dujų nuotėkio, ketaus grotelės |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Rodyti daugiau | |
































