Kaitlentė Amica PGD6101APR kaina
Kaitlentė Amica PGD6101APR kaina
PGD6101APR gas hob |
|
223.71 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
223.71 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dujinė kaitlentė Amica PGD6101APRKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 280.9 € |
|
223.88 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dujinė kaitlentė Amica PGD6101APRKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 280.9 € |
|
223.88 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Dujinė kaitlentė Amica PGD6101APR |
|
223.88 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
223.88 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Amica PGD6101APR hob Stainless steel Built-in 59 cm Gas 4 burner(s) |
|
238.58 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 19:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AMICA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 5906006211400 |
| Gamintojo kodas | pgd6101apr |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | nerūdijantis plienas |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | -w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 13cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 70cm |
| Matmenys | 5 x 59 x 52cm |
| Svoris | 10.3kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | "wok" degiklis; 4 dujiniai degikliai (1 trigubas ugnies žiedas); ketaus grotelės; apsauga nuo dujų nuotėkio; elektrinis uždegimas integruotas į rankenėles; Žikleriai suskystintoms dujoms komplekte |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | su rėmu |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Rodyti daugiau | |


























