Kaitlentė Amica PI6501 цена
Kaitlentė Amica PI6501 цена
"amica" Kaitlentė Pi6501 / Ahi601 |
|
227.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
227.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė AMICA PI6501 Juodas |
|
236.88 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
236.88 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica PI6501Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 300.0 € |
|
236.98 €*
|
B магазин pigu.lt |
Induction cooktop AMICA PI6501 Black |
|
247.86 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
247.86 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica Kaitlentė Amica Płyta indukcinė PI6501 |
|
253.22 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
253.22 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 14:06
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 5906006906696 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 6800w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.8cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 8.2kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Показать больше | |
































