Kaitlentė Amica PG6411SR цена
Kaitlentė Amica PG6411SR цена
Dujinė kaitlentė Amica PG6411SRKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 308.9 € |
|
239.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dujinė kaitlentė Amica PG6411SRKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 308.9 € |
|
239.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
Kaitlentė Dujinė viryklė Amica PG6411SR (4 kaitvietės, juoda) |
|
239.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
239.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica PG6411SR hob Black Built-in Gas 4 zone(s) |
|
252.10 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
252.10 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Kaitlentė AMICA PG6411SRNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
316.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Amica Dujinė Kaitlentė 1106132 |
|
348.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
348.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 00:44
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 5906006061326 |
| Gamintojo kodas | pg6411sr |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | -w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 4cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 12.5kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | el. uždegimas integruotas į rankenėles |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Показать больше | |



































