Kaitlentė Amica PG6411SRW kaina
Kaitlentė Amica PG6411SRW kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | AMICA |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 5906006061319 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7400w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 4cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 12.5kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | "wok" degiklis, el. uždegimas integruotas į rankenėles, apsauga nuo dujų nuotėkio, Žikleriai suskystintoms dujoms komplekte |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo dujų nutekėjimo |
| Maitinimo laidas | + |
| Rodyti daugiau | |























