Mikrobangų krosnelė Amica AMG20M70V kaina
Mikrobangų krosnelė Amica AMG20M70V kaina
Amica AMG-20M70VTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
101.82 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Amica AMG 20M70VKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 114.9 € |
|
106.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Amica AMG20M70V, White/Black AMG20M70V |
|
84.44 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
84.44 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Laisvai pastatoma mikrobangų krosnelė Amica AMG20M70V 20l 700WDaugiau |
|
90.21 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Laisvai pastatoma mikrobangų krosnelė Amica AMG20M70V 20l 700WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
91.99 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
91.99 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Cooker Amica AMG 20M70 V (700W, white color) |
|
92.69 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
92.69 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Laisvai pastatoma mikrobangų krosnelė Amica AMG20M70V 20l 700WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
94.75 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
94.75 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Free-standing microwave oven Amica AMG20M70V 20l 700W |
|
96.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
96.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Cooker Amica AMG 20M70 V (700W, baltos spalvos) |
|
100.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
100.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Amica AMG-20M70VTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
101.82 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Amica AMG 20M70VKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 114.9 € |
|
106.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Mikrobangų krosnelė Amica AMG 20M70VKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 114.9 € |
|
106.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 15:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AMICA |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 5906006030209 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 26.2cm |
| Plotis | 45.2cm |
| Gylis | 32cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 24.5cm |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Rodyti daugiau | |
































