Mikrobangų krosnelė Amica AMG20M70V цена
Mikrobangų krosnelė Amica AMG20M70V цена
Amica AMG-20M70VTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
101.82 €
|
B магазин pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Amica AMG 20M70VKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 114.9 € |
|
106.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laisvai pastatoma mikrobangų krosnelė Amica AMG20M70V 20l 700WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
84.10 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
84.10 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Amica AMG20M70V, White/Black AMG20M70V |
|
84.44 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
84.44 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Laisvai pastatoma mikrobangų krosnelė Amica AMG20M70V 20l 700WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
86.62 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
86.62 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Laisvai pastatoma mikrobangų krosnelė Amica AMG20M70V 20l 700Wбольше |
|
90.21 €
|
B магазин marsietis.lt |
Cooker Amica AMG 20M70 V (700W, white color) |
|
92.69 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
92.69 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Free-standing microwave oven Amica AMG20M70V 20l 700W |
|
96.05 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
96.05 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Cooker Amica AMG 20M70 V (700W, baltos spalvos) |
|
100.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
100.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Amica AMG-20M70VTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
101.82 €
|
B магазин pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Amica AMG 20M70VKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 114.9 € |
|
106.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Amica AMG 20M70VKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 114.9 € |
|
106.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 12:54
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 5906006030209 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 26.2cm |
| Plotis | 45.2cm |
| Gylis | 32cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 24.5cm |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Показать больше | |
































