Gartraukis Allenzi N3 50 kaina
Gartraukis Allenzi N3 50 kaina
Gartraukis įmontuojamas po spintele ALLENZI N3-50WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 89.99 € Daugiau |
|
69.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Allenzi N3 50 IXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 95.49 € Daugiau |
|
80.12 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Allenzi N3 50 IX LEDPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
69.89 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
69.89 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Gartraukis Allenzi N3 50 W LEDDaugiau |
|
69.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
69.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gartraukis įmontuojamas po spintele ALLENZI N3-50WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 89.99 € Daugiau |
|
69.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gartraukis Allenzi N3 50 IX LEDIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
71.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
71.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Allenzi N3 50 IXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 95.49 € Daugiau |
|
80.12 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Allenzi N3 50 IX gartraukisNEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė |
|
85.00 €
|
Į parduotuvę vokiskaideja.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 21:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ALLENZI |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 2005032147103 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | n3 50 ix |
| Energijos sunaudojimas per metus | 54kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 5.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | 15.7lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 66 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 100m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 280m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 45-63db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 61db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 196m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, stiklas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 15cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 52.3cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | 5kg |
| Matmenys | 150 x 500 x 523mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; anglies filtrai užsakomi atskirai; plaunamas filtras |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |
























