Gartraukis Allenzi N3 60 IX kaina
Gartraukis Allenzi N3 60 IX kaina
Gartraukis įmontuojamas po spintele ALLENZI N3-60IXKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.99 € |
|
74.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
ALLENZI N3 60 IX GartraukisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
75.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
75.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Allenzi N3 60IX gartraukisNEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė |
|
89.00 €
|
Į parduotuvę vokiskaideja.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-12 00:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ALLENZI |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 2005032147127 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | n3 60 ix |
| Energijos sunaudojimas per metus | 54kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 5.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | f |
| Apšvietimo efektyvumas | 15.7lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 66 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 100m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 280m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 45-63db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 61db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | - |
| Recirkuliacijos trauka | 196m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 15cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 52.3cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | -kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; anglies filtrai užsakomi atskirai; plaunamas filtras; slider valdymas; pagamintas es |
| Laido ilgis | 1m |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |




















