Gartraukis Allenzi Is Cilindro kaina
Gartraukis Allenzi Is Cilindro kaina
ALLENZI RUSTICA 90 Gartraukis - Turime sandėlyjeVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Daugiau |
|
279.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
279.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Allenzi Rustica ANG 100Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 436.0 € Daugiau |
|
348.80 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Allenzi Cilindro BL LED |
|
457.97 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
457.97 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
ALLENZI IS Cilindro AntraciteDaugiau |
|
469.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
469.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kabinamas erdvinis gartraukis Allenzi Cilindro BL LEDPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
489.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
489.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Kabinamas erdvinis gartraukis Allenzi Cilindro BL LEDIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
503.67 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
503.67 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 12:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ALLENZI |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8014747020083 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Gamintojo kodas | cilindro bl led |
| Energijos sunaudojimas per metus | 42.5kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 31.8 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 174lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 80.7 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 315.3m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 990m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 47-61db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.48w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 697m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 103cm |
| Plotis | 38cm |
| Gylis | 38cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120 - 150mm |
| Svoris | 30kg |
| Matmenys | 1030 x 380 x 380mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | 1m |
| Savybės | led apšvietimas |
| Rodyti daugiau | |





















