Gartraukis Allenzi Funk 90 kaina
Gartraukis Allenzi Funk 90 kaina
Allenzi Funk 90Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 374.0 € |
|
298.70 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis Allenzi Funk 90 |
|
298.70 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
298.70 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ALLENZI |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8005843046408 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | funk 90 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 45.3kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 29.5 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 40lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 74 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 286m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 800m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 48-63db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 59db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.99w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, stiklas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 115cm |
| Plotis | 90cm |
| Gylis | 50cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120 - 150mm |
| Svoris | -kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai, ekranėlis, laikmatis, led apšvietimas |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |
















