Gartraukis ALLENZI B PLUS 60 EL kaina
Gartraukis ALLENZI B PLUS 60 EL kaina
Allenzi Beetle Plus 60 cm garų surinktuvas į spintelę pilnai įmontuojamas gartra..NEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė |
|
147.00 €
|
Į parduotuvę vokiskaideja.lt |
ALLENZI B PLUS 60 EL |
|
179.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
179.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-12 00:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ALLENZI |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8023619000089 |
| Gamintojo kodas | b plus 60 el |
| Energijos sunaudojimas per metus | 105kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 16.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | 10lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | e |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 72 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 271m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 800m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 56-63db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.49w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Tipas | montuojami į spintelę |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 560m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Aukštis | 25cm |
| Plotis | 52.8cm |
| Gylis | 28cm |
| Matmenys | 528 x 250 x 280mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Laido ilgis | 1m |
| Rodyti daugiau | |






















