Gartraukis Akpo WK4CETIASECO50BI kaina
Gartraukis Akpo WK4CETIASECO50BI kaina
Akpo WK-4 CETIAS 50 baltas gartraukis 450 m3/h montuojamas ant sienos baltas |
|
137.77 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 16:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AKPO |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 5901676465757 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 112kwh |
| Energijos klasė | e |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | f |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | f |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 52-59db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 59db |
| Recirkuliacija | - |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | grūdintas stiklas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 35.5cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai; led apšvietimas; plaunamas filtras |
| Rodyti daugiau | |


























