Indaplovė AEG FFB64627ZM kaina
Indaplovė AEG FFB64627ZM kaina
AEG FFB64627ZM IndaplovėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
499.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
499.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Ner.plieno spalvos laisvai pastatoma indaplovė AEG FFB64627ZM + DOVANASiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
499.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Indaplovė AEG FFB64627ZMPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
499.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
499.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
AEG FFB64627ZM indaplovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 83.30 eur/mėn |
|
499.80 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
499.80 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Indaplovė AEG FFB64627ZM |
|
499.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
499.80 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indaplovė AEG FFB64627ZMIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
513.97 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
513.97 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Ner.plieno spalvos laisvai pastatoma indaplovė AEG FFB64627ZM |
|
632.70 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
632.70 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 14:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 7333394009131 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Gamintojo kodas | ffb64627zm |
| Indų komplektų skaičius | 13 |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 74kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.74kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | 0.05w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 240min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 62.2cm |
| Svoris | 40.74kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | 5vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 12vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Laikrodis | + |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | airdry |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Trečias stalčius | - |
| Rodyti daugiau | |
































