AEG FEE84706PM kaina
AEG FEE84706PM kaina
AEG FEE84706PM įmontuojama indaplovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 66.07 eur/mėn |
|
660.73 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Įmontuojama indaplovė AEG FEE84706PMPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
660.73 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
660.73 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Įmontuojama indaplovė AEG FEE84706PMIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
680.55 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
680.55 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Indaplovė AEG FEE84706PMTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
721.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 17:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 7332543781560 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | pole täpsustatud |
| Indų komplektų skaičius | 15 |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | 0.5w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 60min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | 42.92kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 9vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Laikrodis | - |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | 3vnt. |
| Džiovinimo tipas | airdry |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Kita informacija | trečias krepšys |
| Trečias stalčius | - |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |








































