Gruzdintuvė AEG AAF7B kaina
Gruzdintuvė AEG AAF7B kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 7333394032627 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 6.8l |
| Krepšelio talpa | 2.3kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Galia | 1800w |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | + |
| Aukštis | 31.8cm |
| Plotis | 33.7cm |
| Gylis | 42.2cm |
| Svoris | 6kg |
| Kita informacija | automatinės programos, lengvas valymas, šilumos išlaikymo režimas |
| Gamintojo kodas | aaf7b |
| Korpusas | plastikas |
| Rodyti daugiau | |
























