Gruzdintuvė AEG AAF7SB kaina
Gruzdintuvė AEG AAF7SB kaina
Riebalų keptuvė be riebalų 6,9 l AAF7SB AEGPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
122.57 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
122.57 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Riebalų keptuvė be riebalų 6,9 l AAF7SB AEGIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
128.70 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
128.70 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 09:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 7333394032634 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 6.9l |
| Krepšelio talpa | -kg |
| Valdymas | sensorinis |
| Galia | 1700w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | + |
| Aukštis | 39.8cm |
| Plotis | 32.5cm |
| Gylis | 44cm |
| Svoris | 7.5kg |
| Kita informacija | automatinės programos |
| Gamintojo kodas | aaf7sb |
| Korpusas | plastikas |
| Rodyti daugiau | |




























