Šaldytuvas Adler AD 8097W kaina
Šaldytuvas Adler AD 8097W kaina
Šaldytuvas ADLER AD8097wLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
113.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Kompresorinis mini šaldytuvas Adler AD-8097 W 58 LKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 158.0 € |
|
113.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Adler Refrigerator | AD 8097 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
98.93 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Adler Šaldytuvas | AD 8097 | Energy efficiency class E | Free standing | Larder .. |
|
100.05 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
100.05 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mini šaldytuvas Adler AD-8097 W 58 LPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
100.15 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 6.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
100.15 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 6.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Adler Refrigerator | AD 8097 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
100.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
100.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Adler Refrigerator | AD 8097 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
102.28 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Adler Refrigerator | AD 8097 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
102.28 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Šaldytuvas Adler AD 8097 58L E klasė pastatomas po stalviršiu 63.2cm baltas |
|
104.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Adler Refrigerator | AD 8097 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
105.15 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Adler Refrigerator | AD 8097 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
107.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
107.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Adler Refrigerator | AD 8097 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
109.58 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Šaldytuvas ADLER AD8097wLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
113.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Mini šaldytuvas Adler AD-8097 W 58 LIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
113.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
113.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Kompresorinis mini šaldytuvas Adler AD-8097 W 58 LKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 158.0 € |
|
113.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Adler Refrigerator | AD 8097 | Energy efficiency class E | Free standing | Larde.. |
|
115.95 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Adler AD 8097 Freestanding under-counter refrigerator Black |
|
125.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
125.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Adler AD 8097 Laisvai pastatomas šaldytuvas po stalviršiu, juodas |
|
146.84 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 00:21
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ADLER |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 5905575907745 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 84kwh |
| Bendra talpa | 58l |
| Šaldytuvo talpa | 58l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 47.2cm |
| Aukštis | 63cm |
| Gylis | 45.5cm |
| Svoris | 16kg |
| Energijos sąnaudos | 0.329kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | - |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 2 |
| Rodyti daugiau | |


































