Prisijunkite prie sumanių pirkėjų bendruomenės! Prisijungę galėsite žymėtis norimas prekes. 💚
Arba
Nenaudoji Facebook arba Gmail? Ir neturi Kaina24.lt paskyros? Registruotis su el. paštu Pamiršai slaptažodį? Priminti slaptažodį
nuo 29.90 €
29 pardavėjai
Fellowes Ion A4
49.44 €
32.40 €*
Laminatorius Fellowes Ion A4
36.90 €*
"Fellowes Ion A4", 24 cm, karšto laminavimo aparatas, 4 min, 300 mm/min, 0,4 mm, A4
31.61 €
Fellowes Ion A4 Laminatorius Baltas/Pilkas
38.99 €
Fellowes Ion A4 laminatorius
39.33 €
Fellowes Ion A4 karštas laminatorius 300 mm/min pilka, balta
42.99 €
Laminator Fellowes Ion A4
45.39 €
Fellowes Ion A4 terminis laminatorius A4 pilkas baltas
37.10 €
Laminators Fellowes Ion A4
38.86 €*
Fellowes Ion A4 laminatorius baltas/pilkas
Fellowes Ion A4 karštas laminatorius 300 mm/min Pilka, Balta
Fellowes ION A4 / 4560001
47.27 €
Laminator ION A4 FELLOWES 4560001 | 043859752843
31.31 €
Fellowes Laminator Ion A4 4560001
34.26 €
LAMINATOR ION A4/4560001 FELLOWES
36.84 €
36.30 €
38.29 €