Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS02E цена
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS02E цена
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS02E-WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 100.9 € больше |
|
80.82 €*
|
B магазин senukai.lt |
Sharp YC-MS02E-BKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 99.99 € больше |
|
71.50 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS02E-WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 100.9 € больше |
|
80.82 €*
|
B магазин senukai.lt |
Sharp Aštrus | Mikrobangų krosnelė | YC-MS02E-W | Laisvai stovintis | 20 L | 800.. |
|
80.82 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
80.82 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Sharp YC-MS02E-WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 100.9 € больше |
|
80.82 €*
|
B магазин 1a.lt |
Sharp YC-MS02E-W mikrobangų krosnelė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.13 eur/mėn |
|
84.80 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
84.80 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Sharp YC-MS02E-W Mikrowelle Arbeitsplatte Solo-Mikrowelle 20 l 800 W Schwarz - W.. |
|
89.26 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
89.26 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Sharp YC-MS02E-W mikrobangų krosnelė Juoda, Balta Mikrobangų krosnelė be papildo.. |
|
89.66 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
89.66 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
SHARP YC-MS02E-W Microwave Solo Countertop Microwave, 20 L, 800 W, Black, White |
|
99.63 €
|
B магазин smartech.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 03:16
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 4974019161235 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 25.8cm |
| Plotis | 44cm |
| Gylis | 32.4cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Galios lygių skaičius | 11 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | vaikų saugos užraktas; 8 automatinės programos; greitas paleidimas +30 s; atitirpinimas pagal laiką ir svorį; besisukantis stiklinis padėklas |
| Показать больше | |











































