Poco X4 Pro 5G 128GB цена
Poco X4 Pro 5G 128GB цена
Xiaomi Poco X4 Pro 5G Dual Sim 128GB 6GB RAM (Ekspozicinė prekė) |
Экспо
|
219.00 €
|
B магазин balticmobiles.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-15 12:06
! Сообщить об ошибке| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6934177772764 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Ekrano tipas | oled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Ekrano raiška | 1080 x 2400 |
| Pagrindinė kamera | 108 + 8 + 2mpx |
| Priekinė kamera | 16mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 1080p at 30fps |
| Procesoriaus tipas | 8 |
| Procesoriaus dažnis | 2x2.2 ghz & 6x1.7ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 6144mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės tipas | microsdxc |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 5000mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 11 |
| Papildomos funkcijos | 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Vandens atsparumo lygis | ip53 |
| Modelis | xiaomi poco x4 pro |
| Prekės būklė | nauja |
| Aukštis | 164.2mm |
| Plotis | 76.1mm |
| Gylis | 8.1mm |
| Svoris | 205g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, telefonas, instrukcija |
| Показать больше | |


























































Loreta Č.
2022-06-07 12:12:38
Puikus.Labai greitai pasikrauna,per pusvalandį pasiekia 90%.Be galo gražios nuotraukos gaunasi.Džiaugiuosi.
Sigis R.
2022-03-23 13:17:35
Kam isvis leist x4 pro, kuris visom tech charakteristikom prastesnis uz pries 2 metus isleista x3 pro? apart amoled ekrano, apgailetina kompanijos politika
D.
2022-03-20 13:25:09
Galima tik pasidžiaugti, kad dėl šitos kartos modelių praeita karta pinga, tad rekomenduočiau tuos telefonus labiau. Telefonas su gražiu dizainu, bet šie metai su Xiaomi yra apgailėtini. Nerekomenduočiau nei x4, nei naujų redmi 11.
Luke S.
2022-03-07 16:16:16
Gaila bet siais metais nevertas. X3 Pro geresnis ant visko. Galvojau kad kamera sito geresne bus bet labai prasta. snapdragon 695 sitam telefone palyginus 860 x3 pro tai kraupu