Poco F4 GT 256GB цена
Poco F4 GT 256GB цена
409.00
€
B магазин Balticmobiles.lt
Поделиться
-
Поделиться Facebook
-
Копировать ссылку
Ссылка скопирована
Xiaomi Poco F4 GT 5G Dual Sim 256GB 12GB RAM (Ekspozicinė prekė) |
Экспо
|
409.00 €
|
B магазин balticmobiles.lt |
Ранее сохранившийся предложения (45)
POCO F4 GT silber 5G 12GB+ 256GB,6.67” AMOLED 120Hz Snapdragon 8 Gen 1, Triple C.. |
|
437.60 €
|
распроданоpiguperku.lt |
POCO F4 GT 16,9 cm (6.67") Dviguba SIM jungtis Android 12 5G C tipo USB 12 .. |
|
599.00 €
|
распроданоfrog.lt |
Išmanusis telefonas XIAOMI POCO F4 GT 16.9 cm (6.67') Dual SIM Android 12 5G USB.. |
|
629.99 €
|
распроданоelkor.lt |
Išmanusis telefonas Xiaomi Poco F4 GT 5G 12GB/256GB Dual-Sim Stealth Black |
|
654.25 €
|
распроданоbigbox.lt |
POCO F4 GT 16,9 cm (6.67") Dviguba SIM jungtis Android 12 5G C tipo USB 12 GB 25.. |
|
656.80 €
|
распроданоzemakaina.lt |
POCO F4 GT 16.9 cm (6.67") Dual SIM Android 12 5G USB Type-C 12 GB 256 GB 4700 m.. |
|
698.14 €
|
распроданоtrajektorija.lt |
POCO F4 GT 16,9 cm (6,67 colio) su dviem SIM kortelėmis Android 12 5G USB Type-C.. |
|
720.85 €
|
распроданоintop.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-15 12:06
! Сообщить об ошибкеИстория цена изменений - Poco F4 GT 256GB

Зачем платить больше?
- Об падение цен узнайте в первую очередь.
- Получите предложения акций
- Получите скидку коды
Получите сообщение снижение цены!
Войдите и мы будем в первую очередь сообщить об изменениях цен! 💚
Войти с Facebook Войти с GoogleНет Gmail или Facebook? Регистрация с е. почта
Существует высокая вероятность того, что цена упадет на 10% в течение следующих 3-х недель!
Отзывы, комментарии, мнения - Poco F4 GT 256GB
Комментариев пока нет. Будьте первым!
Информация
| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6934177780677 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Ekrano raiška | 1080 x 2400 |
| Pagrindinė kamera | 64 + 8 + 2mpx |
| Priekinė kamera | 20mpx |
| Blykstė | led |
| Procesoriaus tipas | 8 |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12288mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 4700mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 12 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, greitasis įkrovimas |
| Modelis | xiaomi poco f4 gt |
| Aukštis | 162.5mm |
| Plotis | 76.7mm |
| Gylis | 8.5mm |
| Svoris | 210g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, telefonas, instrukcija |
| Susijusių prekių skaičius | 5 |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Показать больше Показать меньше | |
















































