Poco F4 5G 128GB цена
Poco F4 5G 128GB цена
Mobilusis telefonas POCO F4 6+128 Night BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 429 € NuolaidaPrekės į minusą! Pasinaudok pasiūlymais! |
|
264.25 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Xiaomi Poco F4 5G Dual Sim 128GB 6GB RAM (Ekspozicinė prekė) |
Экспо
|
269.00 €
|
B магазин balticmobiles.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 19:06
! Сообщить об ошибке| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6934177782725 |
| Atminties talpa | 128 GB |
| Garantija | 24 |
| Ekrano raiška | 1080 x 2400 |
| Procesoriaus modelis | Qualcomm®️ Kryo™ 585 3.2GHz |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| NFC | + |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Vaizdo plokštės modelis | Qualcomm® Adreno™ 650 |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@30/60fps |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Išleidimo metai | 2022 |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| Modelis | Xiaomi Poco F4 |
| Veido atpažinimas | + |
| Priekinė kamera | 20 MP |
| Galinė kamera | 64 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Vaizdo failų formatai | WEBM |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 6 GB |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Palaikomos kalbos | Latvių |
| Garso failų formatai | AWB |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | Li-ion |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 4500 |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Didesnio atsparumo ekranas | Corning Gorilla Glass 5 |
| Belaidis įkrovimas | - |
| FM radijas | - |
| Ausinių lizdas | USB Type-C |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 195 |
| Jutikliai | Šviesos jutiklis |
| Ryšių standartas | 2G: GSM: 850 900 1800 1900MHz 3G: WCDMA:B1/2/4/5/6/8/19 4G: LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/12/17/18/19/20/26/28 4G: LTE TDD: B38/40/41 5G: Sub 6G:NSA&SA n1/3/5/7/8/20/28/38/40/41/77/78 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 12 |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.67 |
| Показать больше | |













































