Poco C65 128GB цена
Poco C65 128GB цена
На данный момент не является товар продавцы.
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
-
Поделиться Facebook
-
Копировать ссылку
Ссылка скопирована
Ранее сохранившийся предложения (48)
Grade A++ | Poco C65 | 6.74" HD+ | 4G | 128GB | Black | Android | Poco Renewed |.. |
Восст.
|
80.85 €
|
распроданоkilobaitas.lt |
Poco Renewed Grade A++ | Poco C65 | Black | 6.74 " | HD+ | 128 GB | 4G | Android |
Восст.
|
80.89 €
|
распроданоskytech.lt |
Grade A++ | Poco C65 | 6.74" HD+ | 4G | 128GB | Black | Android | Poco Renewed |
Восст.
|
89.09 €
|
распроданоvieni.lt |
Xiaomi Poco C65 6/128GB 4G DS Black PO_C65_6/128_4G_BLAC | 6941812754610 |
|
104.48 €
|
распроданоelektrika.lv |
MOBILE PHONE POCO C65/ 6/ 128GB BLACK MZB0FKVEU POCO Mobilusis telefonas |
|
142.43 €
|
распроданоmdata.lt |
История цена изменений - Poco C65 128GB

Зачем платить больше?
- Об падение цен узнайте в первую очередь.
- Получите предложения акций
- Получите скидку коды
Получите сообщение снижение цены!
Войдите и мы будем в первую очередь сообщить об изменениях цен! 💚
Войти с Facebook Войти с GoogleНет Gmail или Facebook? Регистрация с е. почта
Существует высокая вероятность того, что цена упадет на 10% в течение следующих 3-х недель!
Отзывы, комментарии, мнения - Poco C65 128GB
Информация
| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6941812754344 |
| Apsaugos laipsnis (IP) | Nėra |
| Korpuso medžiaga | Stiklas |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 5000 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Jutikliai | Akselerometras |
| Procesoriaus modelis | Mediatek MT6769Z Helio G85 (12nm) |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | Mali-G52 MC2 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 13 |
| Ekrano dydis | 6.74 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Corning Gorilla Glass |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 6 GB |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | + |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | + |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 192 |
| Speciali apsauga | Nėra |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@30fps |
| Palaikomos atminties kortelės | microSDXC |
| Ekrano raiška | 720 x 1600 |
| Atminties talpa | 128 GB |
| Išleidimo metai | 2023 |
| Blykstė | LED |
| Modelis | Poco C65 |
| Priekinė kamera | 8 MP |
| Galinė kamera | 50 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| 2.5D ekranas | - |
| Pikselių tankis | 260 ppi |
| Показать больше Показать меньше | |

























































Гость
2026-02-06 15:10:37
gera kamera viskas gerai su telefonu ir dar pigu