Šaldytuvas MPM MPM-30-MBS-06 цена
Šaldytuvas MPM MPM-30-MBS-06 цена
Šaldytuvas MPM MPM-30-MBS-06 - su defektuYra sandėlyje. больше |
|
110.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
110.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Šaldytuvas MPM MPM-30-MBS-06/L | 5903151036834 |
|
167.40 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
167.40 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
MPM MPM-30-MBS-06/LKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 243.0 € |
|
185.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Minibaro šaldytuvas MPM-30-MBS-06/LPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
199.00 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
199.00 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
MPM MPM-30-MBS-06/L Šaldytuvas |
|
201.96 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
201.96 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Minibaro šaldytuvas MPM-30-MBS-06/LIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
204.97 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
204.97 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 14:33
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151013279 |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 86kwh |
| Bendra talpa | 33l |
| Šaldytuvo talpa | 29l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Temperatūra šaldiklyje | be šaldiklioºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Plotis | 40cm |
| Aukštis | 53cm |
| Gylis | 43cm |
| Svoris | 15kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | - |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Kita | butelių laikikliai; 2 durų lentynos; stiklo durų priekinė dalis |
| Lentynos | 2 |
| Показать больше | |










































