Šaldytuvas MPM 46-CJ-02/E цена
Šaldytuvas MPM 46-CJ-02/E цена
Mini šaldytuvas be šaldiklio MPM MPM-46-CJ-02/EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 143.9 € |
|
111.59 €*
|
B магазин senukai.lt |
MPM MPM-46-CJ-02/EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 134.59 € |
|
111.59 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mini šaldytuvas be šaldiklio MPM MPM-46-CJ-02/EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 143.9 € |
|
111.59 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mini šaldytuvas be šaldiklio MPM MPM-46-CJ-02/EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 143.9 € |
|
111.59 €*
|
B магазин 1a.lt |
Šaldytuvas MPM-46-CJ-02/EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
111.59 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
111.59 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
MPM MPM-46-CJ-02/EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 134.59 € |
|
111.59 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas MPM-46-CJ-02/E |
|
111.59 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
111.59 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Šaldytuvas MPM-46-CJ-02/EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
111.69 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
111.69 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Šaldytuvas MPM-46-CJ-02/EYra sandėlyje. |
|
112.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
112.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
MPM-46-CJ-02/E - refrigerator, black |
|
136.46 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
136.46 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Refrigerator PM-46-CJ-02/E black |
|
161.79 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
161.79 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 17:52
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151040442 |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 79kwh |
| Bendra talpa | 46l |
| Šaldytuvo talpa | 41l |
| Šaldiklio talpa | 5l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Plotis | 44cm |
| Aukštis | 51cm |
| Gylis | 47cm |
| Svoris | 14kg |
| Показать больше | |





































