Šaldytuvas MPM MPM-247-CF-29 цена
Šaldytuvas MPM MPM-247-CF-29 цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151046345 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 196kwh |
| Bendra talpa | 247l |
| Šaldytuvo talpa | 195l |
| Šaldiklio talpa | 52l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54.5cm |
| Aukštis | 167cm |
| Gylis | 56cm |
| Svoris | 47kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Kita | 3 lentynos durelėse; anti apledėjimo sistema |
| Lentynos | 4 |
| Показать больше | |
























