Šaldytuvas MPM MPM-246-CJ-26 цена
Šaldytuvas MPM MPM-246-CJ-26 цена
Refrigerator MPM-246-CJ-26 black |
|
291.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
291.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-29 02:36
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151032409 |
| Gamintojo kodas | 246cj26 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 104kwh |
| Bendra talpa | 242l |
| Šaldytuvo talpa | 242l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 143cm |
| Gylis | 56cm |
| Svoris | 38kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Показать больше | |

























