Šaldytuvas MPM MPM-216-CF-26 цена
Šaldytuvas MPM MPM-216-CF-26 цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5901308015497 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 199kwh |
| Bendra talpa | 197l |
| Šaldytuvo talpa | 145l |
| Šaldiklio talpa | 52l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 142cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 61kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |




























