Šaldytuvas MPM MPM-200-CJ-29 цена
Šaldytuvas MPM MPM-200-CJ-29 цена
MPM Refrigerator with freezer MPM-200-CJ-29/E white |
|
229.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
229.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Šaldytuvas with šaldiklis MPM-200-CJ-29/E baltas |
|
232.41 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
232.41 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Fridge-freezer MPM-200-CJ-29/E |
|
232.85 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
232.85 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas su šaldikliu MPM-200-CJ-29/EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
241.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
241.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Šaldytuvas su šaldikliu MPM-200-CJ-29/EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
241.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
241.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Refrigerator with freezer MPM-200-CJ-29/E white |
|
272.93 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
272.93 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 00:14
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151033642 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 143kwh |
| Bendra talpa | 190l |
| Šaldytuvo talpa | 176l |
| Šaldiklio talpa | 14l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 1kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 122cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | 35kg |
| Показать больше | |
























