Šaldytuvas MPM 87-CZ-13 цена
Šaldytuvas MPM 87-CZ-13 цена
MPM MPM-87-CZ-13/EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 252.0 € |
|
206.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas-šaldiklis - MPM-87-CZ-13/E |
|
197.01 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
197.01 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Refrigerator-freezer - MPM-87-CZ-13/E |
|
197.33 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
197.33 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas MPM-87-CZ-13/E, baltasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
198.28 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
198.28 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Šaldytuvas MPM-87-CZ-13/E, baltasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
206.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
206.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
MPM MPM-87-CZ-13/EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 252.0 € |
|
206.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
MPM Refrigerator-freezer - MPM-87-CZ-13/E |
|
209.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
209.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Chłodziarka MPM-87-CZ-13/E biała |
|
228.64 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
228.64 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:53
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151010650 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 207kwh |
| Bendra talpa | 85l |
| Šaldytuvo talpa | 61l |
| Šaldiklio talpa | 24l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 24kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Kita | Šaltnešis r600a; 1 kompresorius |
| Показать больше | |




























