Šaldytuvas MPM-35-MBV-07 цена
Šaldytuvas MPM-35-MBV-07 цена
MPM MPM-35-MBV-07 Šaldytuvas termoelektrinis |
|
199.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
199.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
MPM MPM-35-MBV-07Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
225.00 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-14 04:18
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5903151013286 |
| Gamintojo kodas | mpm-35-mbv-07 |
| Šaldytuvo tipas | vitrininis šaldytuvas |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 78kwh |
| Bendra talpa | 34l |
| Šaldytuvo talpa | 34l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 40cm |
| Aukštis | 53cm |
| Gylis | 43cm |
| Svoris | 12kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | - |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | - |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Kita | stiklinės durys; reguliuojamos lentynos; skirta gėrimų ekspozicijai |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 2 |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| Показать больше | |


































