Šaldytuvas MPM 112-CJ-15 цена
Šaldytuvas MPM 112-CJ-15 цена
Mini šaldytuvas su šaldikliu viduje MPM 112-CJ-15/AAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 220.9 € |
|
162.80 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mini šaldytuvas su šaldikliu viduje MPM 112-CJ-15/AAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 220.9 € |
|
162.80 €*
|
B магазин 1a.lt |
MPM MPM-112-CJ-15/AA Šaldytuvas |
|
162.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
162.80 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Mpm MPM-112-CJ-15/AAKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 240.0 € |
|
162.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:35
! Сообщить об ошибке| Марка | MPM |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5901308010379 |
| Gamintojo kodas | mpm-112-cj-15/aa |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 135kwh |
| Bendra talpa | 81l |
| Šaldytuvo talpa | 70l |
| Šaldiklio talpa | 11l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15°c - -24°cºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 4.5kg/24h |
| Klimato klasė | n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 48cm |
| Aukštis | 84cm |
| Gylis | 50cm |
| Svoris | 24kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Kita | 3 lentynos durelėse; 1 daržovių stalčius; led apšvietimas |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 2 |
| Показать больше | |




















