Huawei Watch GT 2 цена
Huawei Watch GT 2 цена
На данный момент не является товар продавцы.
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
-
Поделиться Facebook
-
Копировать ссылку
Ссылка скопирована
Ранее сохранившийся предложения (51)
"Huawei GT 2" (46 mm) Išmanusis laikrodis, GPS (palydovinė), AMOLED, J.. |
|
118.04 €
|
распроданоcomplius.lt |
Huawei GT 2 (46 mm) Smart watch, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen, Heart rat.. |
|
119.11 €
|
распродано1stop.lt |
Huawei GT 2 (46 mm) Smart watch, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen, Heart rat.. |
|
119.43 €
|
распроданоpenki.lt |
Huawei GT 2 (42 mm) Smart watch, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen, Heart rat.. |
|
138.48 €
|
распроданоtviranga.lt |
Huawei GT 2 (42 mm) Smart watch, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen, Heart rat.. |
|
139.80 €
|
распроданоitwork.lt |
Huawei Watch GT 2 Sport [inkl. Silikonarmband schwarz] 46mm Edelstahlgehä.. |
|
151.68 €
|
распроданоpiguperku.lt |
„Huawei GT 2“ (46 mm) išmanusis laikrodis, GPS (palydovas), AMOLED, jutiklinis e.. |
|
173.95 €
|
распроданоintop.lt |
Huawei GT 2 (42 mm) Smart watch, GPS (satellite), AMOLED, Touchscreen, Heart rat.. |
|
174.24 €
|
распроданоocpc.lt |
История цена изменений - Huawei Watch GT 2

Зачем платить больше?
- Об падение цен узнайте в первую очередь.
- Получите предложения акций
- Получите скидку коды
Получите сообщение снижение цены!
Войдите и мы будем в первую очередь сообщить об изменениях цен! 💚
Войти с Facebook Войти с GoogleНет Gmail или Facebook? Регистрация с е. почта
Существует высокая вероятность того, что цена упадет на 10% в течение следующих 3-х недель!
Отзывы, комментарии, мнения - Huawei Watch GT 2
Информация
| Марка | Huawei |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 6901443329922 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.2 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 390 x 390 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | plastikas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | + |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos naudojimo laikas | 168val |
| Išmaniosios funkcijos | miego stebėjimas, Žadintuvas, sms ir skambučių pranešimai , akselerometras, Širdies ritmo matuoklis, laikmatis, nuotolinis muzikos valdymas, socialinių tinklų pranešimai, chronometras, sporto režimai, gps, streso stebėjimas, giroskopas |
| Pulsometras (HR) | + |
| Riešo apimtis (cm) | 13 - 20 |
| Ilgis | 4.18cm |
| Plotis | 4.18cm |
| Aukštis | 0.94cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, išmanusis laikrodis |
| Kita informacija | atsparus drėgmei ir dulkėms |
| Svoris | 29g |
| Jungtys | bluetooth, gps, magnetinis įkrovimas |
| Показать больше Показать меньше | |

















































Гость
2024-01-11 11:36:57
Turiu jau 3 metus.
Po kasdienio naudojimo baterija vis dar laiko super gerai, laikrodis puikus tik GPS galėtu kiek greitesnis būt.
Ričardas B.
2023-10-22 07:57:59
Turiu jau apie porą metų. Kai nusipirkau po nepilno mėnesio pakeitė pagrindinį procesorių ir toliau be jokių, trikdžių. Baterija tarnauja pakankamai gerai.
Virgis B.
2019-12-16 22:24:15
Puikus išmanusis laikrodukas. Naudojant beveik pilnu apkrovimu išmaniojo laikrodžio baterija išlaiko 10 dienų. Pirktas Varlėje.