Huawei P40 Lite цена
Huawei P40 Lite цена
Huawei P40 Lite Dual Sim 128GB 6GB RAM (Ekspozicinė prekė)больше |
Экспо
|
199.00 €
|
B магазин balticmobiles.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-31 07:12
! Сообщить об ошибке| Марка | Huawei |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6901443375776 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ekrano tipas | lcd |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.4 |
| Ekrano raiška | 2310 x 1080 |
| Pagrindinė kamera | 48 + 8 + 2 + 2mpx |
| Priekinė kamera | 16mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 1920 x 1080 |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Procesoriaus dažnis | 2 x 2.27 + 6 x 1.88ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 6144mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės tipas | nano sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 256gb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 4200mah |
| Budėjimo laikas iki | 528val. |
| Pokalbių laikas iki | 33val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 10 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, greitasis įkrovimas, bevielis įkrovimas |
| Jungties tipas | 3.5 mm jack, usb type-c |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Modelis | huawei p40 lite |
| Aukštis | 159.2mm |
| Plotis | 76.3mm |
| Gylis | 8.7mm |
| Svoris | 183g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, įkrovėjas, usb kabelis |
| Kita informacija | Įrenginys be google programų paketo. |
| Gamintojo spalva | skyline grey |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Показать больше | |




























































Luknė V.
2024-10-01 22:45:56
Pats geriausias telefonas, kurį esu turėjusi!! Tai, kad nėra jokių ten apsų šmapsų man labai patinka: nėra pagundų švaistyti laiko. Viską, ko reikia, galima sutvarkyti ir online. Kamera superinė, nuotraukos išsaugomos telefone ir nereikia prisijungti prie google disk, t. y. mokėti už vietą saugoti nuotraukas. Telefonas spartus, viskas puikiai veikia ir po ketverių metų naudojimo
Rokas S.
2023-07-28 12:28:36
Geras telefonas, ko trūko, parsisiunčiau tas programėles, treti metai, baterija laiko super
Ярослав К.
2022-08-21 17:01:02
Возможно, лучший телефон по соотношению цены и качества, который можно найти. Заряжается очень быстро, не перегревается, отличная камера, хороший сканер отпечатков пальцев, нет совершенно никаких претензий к его работе. 128 ГБ памяти, отлично. Работает превосходно под большими нагрузками (проверял в играх).
Единственное, что может не всем понравиться, так это отсутствие гугл плей сервисов. Но это никак не проблема, мне это ни разу не аукнулось, хоть телефон я использую часто, по учёбе в том числе. Но если вас нужны Гугл сервисы, то обходным путем установить их очень легко. Просто в AppGallery (аналог плеймаркета) качаете Gspace, это виртуальное устройство, где не заблокированы гугл сервисы (гугл думает что у вас другой телефон), оттуда вы будете иметь доступ ко всем гугловским приколам.
Советую покупать всем. Телефону 2 года, использую постоянно, в рабочем состоянии бывает 24 часа в сутки, даже больше,, и никаких проблем. Побил ему экран, но он жив, стал также быстрее разряжаться, но это неизбежность для современных аккумуляторов после длительного использования.
10/10
Faustė .
2022-04-17 15:36:50
Puikus telefonas siulau pirkti kad google play nera nepergivenu randu kitu pragromeliu
Гость
2022-02-03 13:16:13
Axiu dievui kad nera to google... Jis tik batareika eda su 20 nereikali gu programeliu
RUSLAN
2022-01-23 09:33:54
Отличный телефон за свои деньги. Нет гугле сервисов, я ими не пользуюсь, поэтому для меня это только плюс. Прекрасно работает, не тормозит, хороший аккумулятор, быстрая зарядка, не плохая камера. Поставил все программы которые мне нужны без проблем. Так что тем кому гугле сервисы не нужны можете смело покупать.
Justas R.
2022-01-23 00:47:20
Labai geras telefonas procesorius žrr geras kamera įspūdinga viską veža bet nėra Google play duomenų bet nieko yra kitos programeles
Lukas S.
2021-12-24 21:53:36
Nuostabus telefonas. Nėra gogle play paslaugų bet jų net ne pasigendu. Lyginant su Samsung ar iPhone telefonais sitas geriausias. Bet jei zmones nori lyginti telefonus tagu pasirenka tuos kurių kaina sutampa su šiuo. Beja baterija nuostabi, procesorius labai geras. Geriausias gameriu telefonas. Ir kamera tusiok wow! Rekomenduoju!
Big m.
2020-12-27 15:18:48
Už 180 eurų čia yra kosminis telefonas. Jei būtų Google play, tai jis kainuotų apie 300. Asmeniskai aš to Google play net nepasigedau, jei nesi visiškai žalias tai viską pasidarai. Įkrovimas 40w,net brangiausi telefonai nelabai gali tai pasiūlyti, 30min.ir jau 75% įkrautas. Pirštų skaneris kosmosas, aš statybininkas, tai iki šiol nei vieno telafono skaneris neveikė normaliai. Vienu žodžiu jei nors truputį domitės informacinėm technologijom, tai tai telefonas tikrai vertas kiekvieno cento, o jei nelabai, tai žiūrėkite telefono su Google play, kad netektų nusivilti.
Darius L.
2020-11-23 09:53:05
Vienas iš blogiausių telefonų pasaulyje yra "Huawei" ypač p40 lite E p40 lite p40 p40 pro ir mate 40
Nera Google Play Paslaugų nevisiems leidžia jas "nusicrakint", viską turi sidedownloadint ir sideloadint.
Žodžiu aš kaip žmogus sakau neverta pirkti, pinigai į balą.
Гость
2020-11-10 14:19:35
jei nori legalių GOOGLE PLAY programėlių, tai čia jų nebus, galima per aplinkui instaliuoti, bet kas iš to, kai išeina programėlių atnaujinimai ar lenda kokie BUG'ai tai tu nieko nepakeisi. Be to klausimas kaip su programėlių saugumu, jei netyčia kažką sumaišai ir analogą įrašai su virusu irgi ne kažką.
Vienu žodžiu nuo P40 ir naujesnių viskas eina be GOOGLE play.
Kas dėl pačio aparato, jo greičio, kokybės ir kainos, tai tikrai geras variantas. Bet įprastam žmogeliui, kuris nemėgsta kažkur knaisiotis, ieškoti kažkokių programėlių, atnaujinimų ir t.t. tai šis telefonas nepakeliui.
Dovile S.
2020-11-09 15:07:22
Na nežinau, nupirkom savo 10- mečiui šį telefoną, žodžiu, per pusė vakaro viską susiinstaliavo, visos programėlės pas jį veikia.
Mobiliuju P.
2020-08-18 15:47:09
Pagal kaina telefonas yra tvarkingas ir kainos / vertes santykis yra puikus (su vienu trukumu, zemiau).
Sios kainos kategorijoje realiai yra tik keli varzovai: Samsung A41, Samsung A51, Xiaomi Note 8 Pro ir Xiaomi Note 9 Pro.
Problema, jog Samsung telefonai yra ne tik zenkliai brangesni, bet ir silpnesni, tad tarnaus daug trumpiau.
Zmonems, bijantiems, kad nemokes savarankiskai sideloadinti GApps Pico arba neturi pazystamu, kas tai galetu padaryti, Xiaomi telefonai yra nebloga alternatyva. Jei svarstote tarp Note 8 ar 9, tai imkit ta, kuri kisene leidzia, nes kainos skirtumas gerai atspindi telefonu kokybes skirtuma.
Samsung yra validus pasirinkimas tik tiems, kurie nori tureti gera programine iranga pinigines ir ilgaamziskumo kaina.
tl;dr geriausias pasirinkimas, jei galite sideloadinti GMS (Google Mobile Services)
Daugiau pagalbos, patarimu ir rekomendaciju - [email protected]
Марта Г.
2020-07-24 22:52:18
Šitam telefone neįmanoma nustatyti Google Play nustatymus, nieko nepadėda. Sumokėjau 234,25€. Košmaras tikras nes nustatymus neįmanoma pakeist. Nepirkinėkit šita telefona, nes paskui suprasit, kad čia ne telefonas, o šudas tikras.
LukosiuPro L.
2020-07-10 13:00:13
Nusipirkau, įsirašiau Google play ir viskas veikia nesuprantu ko čia bijot kad Google nėra kol galima įsirašyti tol pirkit o taip tai geresnio nieko nerasit... Daugybė būdų yra kaip įrašyti ir viskas veiks. Jau mėnesį su Google naudoju viskas veikia nėra priekaištu...
Laurynas L.
2020-07-05 09:04:15
Aš nesuprantu tų žmonių kurie nusipirko šitą telefoną ir bac nėra Google programų ir tokie nustebę jei perki naujus Huawei tlfn (p40 lite, p40,p40 pro) turi apmąstyti ar verta (jo yra visuokie būdai kaip atsisiųsti Google programas) vienaip arba antraip bus sistemos update ir padarys kad neitų atsisiųsti . Jei netinka Huawei naujieji telefonai pilnumoje gali kokį Samsung a51 samsung a71 Samsung a41 pirk
Гость
2020-06-07 20:26:00
Nera programu, kurios reikalingos Lietuvos naudotojams banku apps, youtube, google play story, neverta pirkti, kiek zinau cia trampas yra paskelbes sankcijos huawei kompanijai ir dabar visi nauji isleisti telefonai nepalaikys situ programu, kadangi jie pradejo sudaryti rimta konkirencija Apple telefonams, cia Amerikieciu atsakas toks norint issaugoti savo kompaniju dominavima.
Vartotojas
2020-06-01 16:38:52
Va čia radau daug info, kaip atsisiųsti programėles į Huawei naujus telefus: https://consumer.huawei.com/en/community/details/%E2%80%9EMoreApps%E2%80%9C---puikus-b%C5%ABdas-susirasti-ir-%C4%AFsidiegti-reikiamas-program%C4%97les!!!/topicId_82209/
Nežinomasis
2020-05-24 14:14:06
Aš šitą telefoną bandžiau, viskas gerai būtų tik nėra Google paslaugų. Kažkaip galima įsidiegti, reiks pabandyti.
Michailas G.
2020-05-04 19:06:59
Pritariu Nežinomajam. Samsungas geresnis!
Nežinomasis
2020-05-04 19:03:27
Garantuoju samsung galaxy a51 ir a71 daug kartų greitesni už šį neturinti Google paslaugų Huawei p40 lite.
Lukas S.
2020-04-27 17:46:02
Aš ieškau pirkti telefono - tik nežinau koks būtų geriausias. Huawei p40 lite, Samsung galaxy a51, Samsung galaxy a71 šie telefonai domina. Huawei p40 lite minusas, kad nėra Google paslaugų, o Samsung kainos didesnės, bet greitis panašus. Gal kas man patartų kuris telefonas iš šių trijų būtų geriausias variantas.
Diana U.
2020-04-21 14:19:54
Programeles persikele is seno telefono, taciau jos neveikia, raso, kad draudziama naudoti ar kazkas pan. Ieskota nete daug info kaip kazka parsisiusti, bet deje parsisiusdavo tik ikonele, programa nepasileidzia, tai kaip parsisiusti ta google play???
Tomas J.
2020-04-19 12:45:13
Jei rankos ne "kreivos" 5 min ir yra google play parduotuve, informacijos pilna internete kaip ta pasidaryti. Tuo labiau is seno telefono gali persikelti programeles juk p40 lite telefonas naudoja ta pati Android:))
Diana U.
2020-04-15 11:26:28
Telefonas kaip telefonas, tačiau vertėtų žinoti, kad nusipirkus šį tel. nebus galima parsisiųsti programėlių tokių kaip swedbank, smart ID, vinted ir pan, nes negalima naudotis google "Play" parduotuve... asmeniškai - pinigai į balą...