Huawei P40 12GB цена
Huawei P40 12GB цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-15 12:03
! Сообщить об ошибке| Марка | Huawei |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 5102284536703 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Ekrano tipas | oled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.1 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | + |
| Ekrano raiška | 2340 x 1080 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 16 + 8mpx |
| Priekinė kamera | 32mpx |
| Blykstė | led |
| Filmavimo raiška | 2160p@30/60fps, 1080p@30/60fps, 720p@960fps |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Procesoriaus dažnis | 2x2.86 + 2x2.36 + 4x1.95ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8192mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės tipas | nm (nano memory) |
| Atminties kortelės talpa | iki 256gb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 3800mah |
| Budėjimo laikas iki | 360val. |
| Pokalbių laikas iki | 21val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 10 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip53 |
| Modelis | huawei p40 |
| Aukštis | 148.9mm |
| Plotis | 71.1mm |
| Gylis | 8.5mm |
| Svoris | 175g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, įkroviklis |
| Gamintojo spalva | black |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Показать больше | |


























































Nežinomasis
2020-05-19 11:57:14
Gaila kad nėra Google paslaugų.